Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo sredno Nerezi

120 000 EUR

Shitet nga: Dilo 31 Korr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava kuqa so golem dvor vo sredno Nerezi, ubavo i mirno mesto, so pogled kon gradot.
Shitet shtépi me oborr në Nerezi tė mesėm, nė vend tė qetė, me pamje tė mirė.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione