Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kuka vo Vlae na prekrasna lokacija mozna zemana

Shitet nga: Dejan Dje 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава / Се издава / И можна е замена
Куќа во Влае на прекрасна и мирна локација. 300 м2 со одделени катови за две семејства. 8 спални соби, две дневни еден голем салон, опремена. Гаражни места за две возила
Dejan
  Online
072303478
Leaflet
Në fillim