Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Zlokukani moze i za izdavanje

0 EUR

Shitet nga: Lile 16 Maj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Itno prodavam ili izdavam kuka od 300 m2 vo Zlokukani vo blizina na Tomato produkcija.Kukata e na prizemje i eden sprat.Na prizemje ima golema dnevna soba so kamin,kujna,spalna soba so kupatilo,gostinsko wc i pomosna prostorija.Na gorniot sprat isto ima dnevna soba so kujna i tri spalni sobi so posebni kupatila,sekoja spalna soba i dnevna ima tarasi.isto taka ima golem podrum vo koj e smesten sistem za parno na struja,nafta i peleti.Isto ima i golem dvor i dve garaz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione