Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novogradba vo Kozle

Shitet nga: Vlado 20 Gush 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Prodavam vednas vseliva kuka vo Kozle so prekrasen pogled na Skopje
Leaflet
Në fillim