Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC KOZLE SO PREUBAV POGLED

160 000 EUR

Shitet nga: ////// 18 Shk 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
SE PRODAVA PLAC VO KOZLE
SRTUJA VODA
PREKRASEN POGLED KON SKOPJE

CENA 200evra po m2 + 3% provizija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione