Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA EKSKLUZIVNO KUKA VO BARDOVCI

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 18 Pri 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DUPLEKS VO TAFTALIDZE -
Stan vo Centar 75 750 ЕУР
Stan so garaza vo Debar Maalo 300 ЕУР
Stan od 68m2 so 2 spalni kaj Ramstor Centar 70 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se izdava kuka od 340m2, dvor od 500m2, i moznot za parkiranje na nekolku vozila, kukata ima komplet opremena kujna, prostran dneven prestoj, tri spalni sobi od koi ednata e so sopstveno kupatilo i garderober, rabotna soba, sekoja soba ima klimatizer i ima solaren sistem.
Evidenten broj 29808
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov stan kaj Katolicka crkva 300 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN POVOLNO 200 ЕУР
Trosoben stan vo Kisela Voda 200 ЕУР
Nov stan kaj Bit pazar 33 000 ЕУР
Në fillim