Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ubava kukja 170m2,dvor 500m2,Bardovci

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 01 Mar 12:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Куќата се наоѓа близу пругата, во првиот ред на куќи во населбата, нејзината квадратура е 170 м2, со двор од 500 м2. Има два ката, на првиот има дневна соба со трпезарија, кујна, работна соба и мала детска соба, ходник и тоалет, како и пространа веранда-библиотека. На вториот кат има две спални соби и голем тоалет. Греењето е регулирано со клима уред, плочи и печка.
Тел за контакт 070/787-127;077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan kaj Univerzalna Sala 350 EUR
Se izdava stan 35m2 Vodno za 2-3meseci 0 MKD
Se izdava eftin stan 65m2 Leptokarija nad Enriko 180 EUR
Agencija Sonce ima poteba od stan za deloven prost 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione