Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава куќа во н.Злокуќани

0 MKD

Shitet nga: Zaklina Koleva 21 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Куќа на еден спрат на 100 метри од Канал 5 со големо дворно место.
Сопствениците се преселени во странство и куќата може да се види во договор со посредникот.
Целиот објект е 514м2, со околу 112м2 главен објект + помошен објект и дворното место

Цената е по договор
Контакт: Жаклина 075 410 080
Zaklina Koleva
075 410 080

Viber:
/

Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione