Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEMEJNA TRI SPRATNA KUKA OD 360m2 VO sKOPJE

Shitet nga: ZORAN 04 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
SE PRODAVA SEMEJNA KUKA OD PRIZEMJE, I DVA KATA SEKOJ KAT SO POSEBEN VLEZ, OD PO 120 M2 , PO 2 TERASI. 250 M2 DVOR I 30 M2 PODRUM. IDEALNA KUKA ZA TRI SEMEJSTVA. POVEKE INFORMACII NA 078 224 833 075 821 888
Leaflet
Në fillim