Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 150m2 vo Vlae kaj samiot plostad

0 MKD

Shitet nga: Elizabeta 10 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Kuka od 150m2 vo Vlae kaj samiot plostad
Cena po dogovor
Moze zamena za stanovi
Elizabeta
077942997
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione