Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVA MODERNA KUKA VO TAFTALIDZE 1 320M2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 11 Shk 09:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Ohrid stanovi Centar 40m2 i 42m2 1 500 ЕУР
Odlicni Kancelarii vo stan Gradski Zid 400 ЕУР
SE IZDAVA STAN NA PLOSTAD VO SKOPJE 500 ЕУР
Nov stan Vodno 86m2 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se provava nova nevselena moderen stil kuka vo Taftalidze 1 do Nova Gimnazija. Cena po dogovor - dosta povolno
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOV OBJEKT - SPA CENTAR SO BAZEN 0 ЕУР
STAN CENTAR 38m2 50 000 ЕУР
Odlicna lokacija 74m2 so 3 spalni Karpos 55 500 ЕУР
EKSKLUZIVNA PONUDA PLAC 7360M2 I 3500M2 OBJEKT 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione