Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kuka na glavnata ulica kaj Katastar

Shitet nga: Svetlana 09 Gush 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Спратот од куќата е со посебен вле, има гаража, посебен двор, одделено од другиот спрат. Локацијата е екстра, спроти куќата има основно училиште и градинка.
Svetlana
070400043
Leaflet
Në fillim