Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

296m2 Plac so Kuka vo Przino

135 000 EUR

Shitet nga: Душица 15 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
296m2 Плац со Куќа за Продажба во Пржино

Plac: 296m2, na kjoš, izleguva na 2 ulici
Postoečki objekt: 139m2, edinečen, odvoen
Čist imoten list, eden sopstvenik
Ulica Polog br.25
Cena: 135.000€


Karakteristiki:
Pod Vodno, tivka lokacija, 20min peški do centar, 3km so kola do strog centar (GTC garaža ili Rekord)
Placot e so minimalen nagib i na suv teren. So izgradba na nov objekt možete da dobiete maksimalna kvadratura do 207m2 po eden sprat, panoramski pogled kon gradot i pogled kon Vodno. Markica: G+P+2+PK (garaža+prizemje+2 sprata+potkrovje)


Postoečki objekt:
Edinečen, odvoen, renoviran vo 2000god. (struja, sanitarija, drvenarija). Finska baraka od 1965god. so dogradba vo 1980god. 4 spalni sobi, dnevna soba, posebna kujna, 2 toaleti, 2 terasi, garaža i podrumski prostorii. Električno toplovodno parno.
Pogoden za renoviranje, nadogradba ili nov objekt.


Kontakt preku email formularot (Прати e-mail), telefon ili Viber na 070-270-753
Душица
070 270 753
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione