Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 120m2 K Voda 11 Oktomvri zamena za stan

85 000 EUR

Shitet nga: ab 08 Jan 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se prodava kukja (tvrda gradba) vo nas. 11 Oktomvri ( posledna 4ka ) Kisela Voda, visoko prizemje + kat so 2 posebni vleza + 110 m2 dvor, so izlez na 3 ulici. - Prizemje 52m2 + 6m2 terasa so 2 spalni - Kat 51m2 + 12m2 terasa so 2 spalni - Podrum 42m2.
Leaflet
Në fillim