Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 50m2

60 000 EUR

Shitet nga: Svetlana 01 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuka 50mk.so dvor 220mk,lani renovirana so izolacija I novi prozori vrati terasa,dve spalni fnevna I kujna . Vo n. Dracevo
Svetlana
072249603
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione