Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka na atraktivna lokacija vo Kisela Voda

120 000 EUR

Shitet nga: Slagjana/Vladimir Ilievski 24 Jan 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
ИТНО се продава куќа на атрактивна и мирна локација во Кисела Вода! 078260594

Продавам куќа во Кисела Вода од 226 м2 и дворно место од 365 м2, по имотен лист, додека целиот плац вкупно е 491 м2.

Куќата е на два ката, а секој кат има две нивоа, каде спалните и купатилата се на второто ниво на секој од катовите. Двата ката се споени со внатрешни скали, но одвоени со врата, така да може да се користи и како цела куќа за една фамилија, а бидејќи двата спрата имаат и посебни влезови може да се користи за две посебни фамилии, односно како два посебни стана.

Постои плоча над вториот кат со опциjа за доградба на поткровје.


Slagjana/Vladimir Ilievski
078260594
Leaflet
Në fillim