Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka na ekskluzivna lokacija vo Kisela Voda

250 000 EUR

Shitet nga: Снежана Ристевска 03 Shk 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
.

Се продава самостојна куќа К.вода на два спрата со внатрешни скали со 4 санитани чвора,со два посебни влеза, со подрумски простор,три големи тераси, целата квадратура на куќата е 160м2. Дворно место 300м2, а во дворното место има деловен простор од 70м2 на две ниво. Со засебен паркинг простор.
Снежана Ристевска
077995502
Leaflet
Në fillim