Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

KUKA NA TOP LOKACIJA VO PRZINO

230 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 18 Pri 16:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN VO KARPOSH 61 200 ЕУР
Namestena garsonjera vo strog Centar 24m2 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR -
Stan od 30m2 vo Aerodrom 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se proda kuka od 180m2 so dvor od 340m2, na prekrasna lokacija, so moznost za gradba na nova kuka so markica P+2+Pk od 888m2 bruto izgradena povrsina.
Evidenten broj 31030
Lice za kontakt Margarita
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo kuka 400 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR ZA KANCELARII 150 ЕУР
Renoviran moderen trosoben stan vo Zelezara 250 ЕУР
STAN NA REKORD -
Në fillim