Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 EUR

Shitet nga: Павлина, Томо Dje 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
се продава куќа во нас.Пинтија.Куќата е 150м2,два спрата и поткровје+подрум и гаража( кои не се во таа квадратура).Има сопствено парно на струја,нафта и камин кој е поврзан со парното.
Павлина, Томо
078905488
Leaflet
Në fillim