Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 460m2 vo Przino ekstra ponuda

Shitet nga: Stefan 18 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava kukja vo przino na plac od 350 m2, 2 sprata + podkrovje + garaza koja moze da se koristi za sekakvi raboti.
1sprat- 120m2 (kujna, kupatilo, 2 spalni sobi, toalet, kujna, dnevna i trpezarija)
2sprat- 120m2 (kujna, wc, dnevna, trpezarija, spalna so kupatilo)
3 sprat, potkrovje- 120m2 (kujna, 2 spalni sobi, wc, kupatilo, dnevna)
Podrum, garaza- 100m2 (prostor za parkiranje , kupatilo, spajz)
*Kukjata e podelena na 3 razlicni sprata so zaednicki vlez so mnogu terasi i ubavo sreden dvor. Cenata e ekstra
Leaflet
Në fillim