Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so plac na odlicna lokacija vo Przino

Shitet nga: Светлана 22 Korr 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Хитно се продава плац од 430 м2 со кука од 80м2 под покрив, на одлична локација во населба Пржино, покрај патот кон Теферич, на засебна парцела со можност за градба .
Цена поволна !!!
Светлана
078 279 889
Leaflet
Në fillim