Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo 11 Oktomvri

135 000 EUR

Shitet nga: Stefanija 19 Qer 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
4 спални соби , огромна дневна , кујна и трпезарија , 1 голема бања и 1 тоалет, сопствена гаража, подрум(остава, кујна, перална, сушална), 200 м2 среден двор - реновирана - веднаш вселива! Цената не е фиксна!
Stefanija
075233882
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione