Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo centarot na Pintija

210 000 EUR

Shitet nga: Skopje Sot 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа во центарот на Пинтија, на улица Јабланица.
Куќата е во четврт ред од булеварот Борис Трајковски. Оддалеченост од Центар 5 километри.
Местото е мирно, без бучава и фрекфенција на возила.
Две дворни места пред куќата и интимен двор позади куќата, средени со зеленило и мермерен под.
Има настершници во двата двора.
Градбата е приземје и високо поткровје (најнискиот дел е 2 м).
-Распоред на приземје : дневна, две спални, тоалет и кујна
-Распоред на прв кат : дневна, кујна, три спални и два тоалети + 2 балкони.
- Греењето е централно со радијатори + подно греење, поврзани со два котли на пелет, поврзани со соларен систем инсталиран на таванскиот простор.
-На првиот кат има луксузни масивни дрвени врати и дрвени прозорци термопан.
-Во едниот тоалет има џакузи.
-На првиот има вградено луксузни италијански плочки.
-Во куќата има 4 клима уреди од кои 2 се инвертери.

Пристап од две страни, еден од главната улица Јабланица, и еден од задната страна.

Контакт : 070 276 693
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione