Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Dracevo

0 MKD

Shitet nga: Томе 16 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се продава куќа во Драчево, веднаш до ж.станица- Драчево и на 50м.од последна автобуска станица.
Куќата е веднаш вселива, со струја,вода и приватно парно.
Пренос на сопственост веднаш, бидејќи има имотен лист.
Томе
070386185
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione