Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO KISELA VODA MOZI ZAMENA ZA STAN

130 000 EUR

Shitet nga: Valentina 04 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава или се менува за стан во Кисела Вода Аеродром куќа легализирана со комплет документи.Куќата е самостојна со можност за градба П+1+поткровлје ...138м2 и двор од 294м2
Valentina
072 234512
Leaflet
Në fillim