Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Kisela Voda

0 MKD

Shitet nga: Васе 06 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа во Кисела Вода на последна 24ка.. 550м2 е куќата. На три спрата со напред и назад двор. Сите документи ги има.. За повеќе информации контактирај те на овој број 078/821-126 Васе
Васе
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione