Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava kuka vo Przino

280 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 06 Gush 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Dva stana vo Taftalidze Novogradba 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 250 ЕУР
Stan vo Karpos 4 46 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Se prodava kuka vo Przino od 300m2 Telefon za kontakt 078-343-707
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Taftalidze 0 ЕУР
Stan vo Hipodrom 33 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 200 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione