Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica

Shitet nga: Јане Кузмановски 20 Qer 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава кука-викендица легализирана КАТЛАНОВО место викано дренки на стар Велешк пат.
Јане Кузмановски
070361150
Leaflet
Në fillim