Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 350m2

260 000 EUR

Shitet nga: kujtime islami 24 Nën 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
shitet shtepija e rregulluar plotesisht e mobiluar kamera sigurie ne oborr etj...
kujtime islami
0792090147
Në fillim