Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 50m2 vo Saraj

0 EUR

Shitet nga: Igor 17 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ngrohje
Kukja/vikendica vo Gorna Matka so dve sobi i kujna, golem balkon, priklucena na vodovod, so dvorno mesto od 400 m2, ima i bunar, dzidana furna, letnikovec, garaza....
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione