Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOKATNA KUKA VO LISICE

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 04 Maj 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
K Voda tri trosobni stana vo novogradba namesteni 0 МКД
CENTAR UNIVERZALNA 50M2 OPREMEN MOZE I STUDENTI 200 ЕУР
TAFTALIDZE 1 65m2 TROSOBEN NA 2KAT 0 ЕУР
Opremen stan od 33m2 vo Centar 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
351...ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА КУКА ВО ЛИСИЧЕ БЛИЗУ ТРГОВСКИОТ. ПРИЗЕМЈЕ И КАТ НА ПЛАЦ ОД 220М2 СО ПОДУМ И ГАРАЖА. ПРИЗЕМЈЕТО Е СТАН ТРОСОБЕН СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ А КАТОТ Е СТАН СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ. ДЕМИТ ФАСАДА, СЕНДВИЧ ЗИДОВИ, СОЛАРЕН ПАНЕЛ.....ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА....ВО ДОБРА СОСТОЈБА СПРЕМНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ....МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА ПОМАЛ СТАН НА ТЕРИТОРИЈА НА ОПШТИНА АЕРОДРОМ....ЦЕНА 150 000 еу.....ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione