Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FOR SALE IN ISTANBUL

650 000 EUR

Shitet nga: Ural Bora 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
ILLA LOVERS WHO ARE ADDICTED TO ISTANBUL NOW HAVE THE CHANCE TO ENJOY MARMARA VIEW FROM ALL ANGLES AND EVEN FROM THEIR SWIMMING POOL
♦FULL SEAVIEW ♦PRESTIGIOUS ♦SECURITY 24/7 ♦LUXURIOUS ♦GARDEN
♦TERRACE ♦FITNESS CENTER ♦SAUNA ♦SPA ♦TURKISH BATH
♦JAKUZI ♦

THE PROJECT IS BUILT ON A 2680m² LAND.
IT CONSISTS OF 7 VILLAS, EACH 450m²/480m² GROSS AREA.
THE NET AREA OF EACH VILLA IS FROM 330m² T0 360m².
ALL THE VILLAS ARE 6 BEDROOMS, 2 LIVING ROOMS, AND 3 BATHROOMS
EACH VILLA HAS A GARDEN OF 150m² TO 200m².
VILLA A1: 360 m2 + 60 m2 (SPA + SWIMMINGPOOL)
VILLA A2: 360 m2 + (SWIMMING POOL)
VILLA A3: 355 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A4: 355 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A5: 350 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A6: 330 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A7: 335 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)

A PRIVATE SWIMMING POOL FOR EACH VILLA.

FULL SEA VIEW ON MARMARA SEA FROM YOUR TERRACE OR SWIMMING POOL.
IT IS 15-20 MINUTES AWAY TO ''ATATURK AIRPORT.
IT IS 35 MINUTES AWAY TO THE CITY CENTER BY THE METROBUS.
IT IS 45 MINUTES AWAY TO THE CITY CENTER BY CAR.DELIVERY DATE: READY TO MOVE-IN
PROPERTY TYPE: 6+2 VILLAS
LOCATION: BEYLIKDÜZÜ, ISTANBUL
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione