Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kuka i rabotilnica kaj Cardak

420 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 30 Jan 11:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
Stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec 0 МКД
Kuka vo Bardovci 275 000 ЕУР
Nov trosoben stan vo Kisela Voda na 11 Oktomvr 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Se prodava plac od 2400m2
*podrum 100m2
*prizemje-izlozben salon 100m2+kancelarii,cajna kujna+2wc.
*rabotilnica 360m2 so visina od 6m
*1kat-kancelariski prostor+wc+cajna kujna -100m2
*2kat-2 spalni,1 kujna,1 dnevna+kupatilo

*Godina na gradba 2004
*gradski vodovod
*sopstvena trafostanica
*odvod so septicka jama

*cENA 420.000EUR
E 89
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
Se prodava 2 soben stan 50m2 so terasa 87m2 kaj Bit Pazar 74 800 ЕУР
Stan vo Aerodrom 950 ЕУР
Stan vo Solun od 45m2 87 000 ЕУР
KUKA VO NIKITI GRCIJA 102 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione