Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA OD 160m2 NA BITPAZAR

0 MKD

Shitet nga: EKI 13 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA KUKA NA SRED BITPAZAR 160M2 SO DVORNO MESTO 170M2 NOVA GRADBA DO FURNATA ZA SIMIT I POGACI MOZNA E SEKAKVA NAMENA ZA ZIVEENJE ILI BIZNIS

INFO NA TEL
071 339 121 I 070 227 172
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione