Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA PLAC 200m2 NA BiT PAZAR 26ti JULi

64 000 EUR

Shitet nga: DENiS 13 Jan 05:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
EFTiN PLAC STROG CENTAR ShTO VREDi PREKU 100 000 EV - iTNO JA PRODAVAM KUKATA PORADI ZAMiNUVANJE VO STRANSTVO KUKiQKATA E80mVO PLAC OD 200m2 KUKATA SE NAOGA KARShi 26ti JULi BiT PAZAR DO BULEVAROT KRSTE PETKOV MiSiRKOV DO HOTELOT SULTAN CENATA E 64000 ev> iLii PO DGOVOR POEFTiNOO EFTiNO~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ShiTET ShPi PREY 80m NE PLAC PREJ 200m ShPiJA GjiNDET PER BALE 26ti JULi ne BiT PAZAR NGAT HOTEL SULTAN QMiMI E ShPiJES 64000 OSE MARVEShELeaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione