Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

KUKA POZADI FAKULTETOT ZA TURIZAM

240 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 03 Shk 13:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Se izdava magacinski prostor vo Momin Potok 700 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
3 SOBNE STAN VO TAFTALIDZE 2 70 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV 45 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 СЕ ПРОДАВА КУЌА 220М2 НА 3 НИВОА +150 М2 ПЛАЦ, СУ+2+ПК, 1994 ГОДИНА ГРАДБА, ОРИЕНТИРАНА Ј/С ,СО ДВЕ КУЈНИ, 3 КУПАТИЛА, СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ + КАМИН, КЛИМАТИЗИРАНА, СО ИЛ, ВСЕЛИВА ВЕДНАШ. Ш.923
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO KARPOS 4 0 МКД
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN VO AERODROM 1 300 ЕУР
DVOSOBNI NOVI STANOVI VO CRNICE 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione