Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

KUKA VO BARDOVCI

82 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 06 Nën 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO TAFTALIGE 60 000 ЕУР
STAN VO TOPANSKO POLE 39 500 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KOZLE 65 600 ЕУР
SE IZDAVA 3SOBEN STAN NAMESTEN KAPISTEC 15 000 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Numri i kateve
Komuna
Shkup
ВО БАРДОВЦИ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ШКОЛОТО СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 176М2 ПРИЗЕМЈЕ И КАТ + ПОДРУМ ОД 34М2, НА ПЛАЦ ОД 160М2 ,ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА, ГРАДБА 2000 ГОДИНА, СО ИЛ. Ш.1354


ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO KARPOS 66 800 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KOZLE 59 850 ЕУР
AGENCIJA BARA DVOSOBNI I TROSOBNI STANOVI ZA PRODAZBA 0 МКД
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 57 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione