Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo naselba Lisice od 200m2 gradb 2008

160 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Атлас Недвижности 02 Jan 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Атлас Недвижности
 Cela kuka vo Centar od 218m2 Deloven prostor 1 800 EUR
Stan prazen 43m2 Aerodrom samo na 1/8kat 150 EUR
Stanovi vo gradba od 40m2 i 45m2 vo Gjorce Petrov 850 EUR
Komplet namesten dvosoben stan vo Debar Maalo  250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
Se prodava nova kukja vo Naselba Lisice povrsina 200m2 na dva kata so odelni dva stana eden od 45m2 na prizemje a drugiot e golem i konforen dupleks. Solidna gradba. Pogodna e za dve famili da ziveat.
So komplet dokumenti. Cena 160 000 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Kancelariski prostor 113m2 do Katolicka 550 EUR
Kuka Vodno so plac 322m2 i markica okolu 740m2 140 000 EUR
Stan od 40m2 NOV 1kat komplet namesten Aerodrom 200 EUR
Se izdava stan 1 kat ul Makedonija 80m2 za kanc 550 EUR
Në fillim