Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kuka vo Taftalidze 1

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 25 Mar 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
Garsonjera vo Ohrid 32 000 ЕУР
Stan na Vodno od 90m2 luksuzno opremen 0 ЕУР
Stan so prekrasen pogled vo Momin Potok 1 080 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 140 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Se prodava kuka vo Taftalidze 1
100m2
dvor 79m2
Placot so kukata se naoga pomegu skoloto Nova i Jahia Kemal
Pogodno za gradba P+1
Cena 120.000 evra
E555/13
070794009
070375210
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
STAN VO KARPOS 2 80 000 ЕУР
Dvosoben nov stan vo Momin Potok 1 050 ЕУР
Stan vo Aerodrom 950 ЕУР
Nov stan 158m2 na Vodno 1 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione