Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUX KUKA PEFKOHORI GRCIJA 160m2 SO BAZEN 3 SPALNI

250 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 22 Pri 23:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Bastion Real Estate
LUKSUZEN STAN ZA IZDAVANJE VO AERODROM !!! 250 ЕУР
NEPOVTORLIVO STAN NA PRIZEMJE SO DVOR ZASEBEN VLEZ 71 000 ЕУР
NOV STAN 55m2 TAFTALIGE1-GJORGJI DIMITROV 300 ЕУР
PREUBAVA KUKA SO BAZENI  VO BARDOVCI 400m2 420 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Prodavam lux kuka vo Grcija ,locirana pomegu Hanioti i Pefkkohori,vo lux kompleks,kompletno ograden i obezbeden,sekoja kuka ima dvorno mesto od 500m2 i bazen,3 spalni sobi,opremena kompletno ,na samo 300m od moreto.Kompletno opremena,tendi i komarnici roletni,2 preubavi terasi so odlicen panoramski pogled na more i planina,obezbeden parking prostor i prostor za skladistenje kako i podrumski del.
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111 202 +38970 24 25 64
Bastion Real Estate
APARTMAN VO  POLIHRONO GRCIJA,49m2 - CENA ODLICNA 51 000 ЕУР
IZDAVAM NOV STAN AERODROM 2 SPALNI 200 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 270 ЕУР
ODLICEN APARTMAN KALAMARIA  SOLUN 100m2  3 SPALNI 170 000 ЕУР
Në fillim