Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ОДЛИЧНА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

192 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 01 Gush 14:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
ШИФРА: 464 Се продава куќа во Тафталиџе 1 Куќата е изградена на средината на плацот. Не е лепенка. Се состои од два стана со посебни влезови и секој стан на свој спрат. Приземјето е со 2 спални + дневна + кујна + купатило + посебно WC. И е со површина од 80м2.
На првиот спрат е вториот стан со посебен влез од страна како што се гледа од сликата. Горниот стан се состои од 3 соби + дневна + купатило + посебно WC + голема тераса (20 м2) + мал балкон. И е со површина од 90 м2. Ориентацијата е кон југ. Подрумот е 30 м2. Тел.контакт. 070/217-904
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
STAN OD 28m2 VO GORCE 22 000 ЕУР
VEDNAS VSELIVA KUKA VO GEVGELIJA 130 000 ЕУР
Celosno Renoviran i Namesten Stan vo Avtokomanda 35 000 ЕУР
Kuka so plac od 350m2 na Bit Pazar 120 000 ЕУР
Në fillim