Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOM NUDI KUKA OD 290m2 NA PLAC 412m2 PRZINO

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: agencija DOM 27 Korr 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ПРЖИНО
2-СТАНА ПО 106м2,2-ТЕРАСИ ПО 16м2
2-ГАРАЖИ ПО 25м2 + ПОДРУМИ 40м2
ВКУПНО ПЛАЦ 412м2 ОТВОРЕН ВИДИК
И НЕПРЕЧЕН ПОГЛЕД НА ЦЕЛО СКОПЈЕ.
КАТОВИТЕ СЕ ПОДЕЛЕНИ ПО ХОРИЗОНТАЛА
ЕДИНЕЧНА, УРЕДЕН ДВОР 300М2
---------------------------------------------------------
Nudi: Drustvo za proektiranje ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"-Skopje
Tel.
077/888-877
E-mail. [email protected]
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione