Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 297m2 i plac 703m2 vo Trndol

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 01 Mar 13:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
Ш.4664 ,Зачувана кука, скалесто разиграни катови, веднаш над бензиската Макпетрол во Козле, со одличен поглед, плацот е 703м2, со можност за дооткуп од 139м2, според маркицата за градба. h=7,4, основа 254м2, макс.изграденост 635м2.Не е лепенка

повеќе инфо на тел: 075/323-888 Зоран
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
3,5 soben stan vo Aerodrom 0 МКД
Novogradba Kozle 0 ЕУР
2,5 soben stan vo Novo Lisice 0 МКД
Se izdava namesten trosoben stan vo Taftalige 1 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione