Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA OD 125m2 PLAC 400m2 KISELA VODA

79 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 17 Jan 13:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
STAN SO PARNO 57M2 DO GRADINKATA 41 500 EUR
GARSONJERA OPREMENA KOMPLET 36 000 EUR
KOZLE 3 SOBEN NOVOGRADBA 67M2 70 350 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO CRNICE 61m2 62 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA PRIZEMNA SEMEJNA KUKA VO POVRSINA OD 125 M2,PLAC VO VKUPNA POVRSINA OD 400 M2.
OBJEKTOT POSEDUVA MARKICA ZA NADGRADBA NA USTE 2 KATA.

KOMPLETNA DOKUMENTACIJA !!!
ITNO !!!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
NOV STAN SO ZASEBNA SPALNA AERODROM 40M2 43 500 EUR
DVOSOBEN STAN 49 M2 VO KARPOS 2,DO DRAMSKI 47 000 EUR
PLAC VO CRNICE SO MARKICA ZA 8 STANBENI EDINICI 0 EUR
STANOVI MALI KVADRATURI OD 30m2 DO 50m2 34 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione