Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka samostojna so dvor 70m2 Crnice kaj Simpo

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 23 Dhj 16:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
602..Agencija partenon iznajmuva kuka so dvor vo crnice vo blizina na simpo kaj crkvata sveta petka. Kukata e namestena so relativno nov mebel i ubavo namestena...70m2 so dvor za koristenje...so dve spalni sobi..greenjeto e so paneli na struja i kamin na drva ...cena 350eu so platen danok i voda....informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione