Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Objekt od 85m2 vo Vlae

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 22 Tet 15:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA MAGACIN 150M2 VO MADZARI 400 ЕУР
TROSOBEN STAN OD 73m2 VO NOVO LISICE 62 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 1 30 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV 55 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
ВО ВЛАЕ ОД ДЕСНАТА СТРАНА ПОСЛЕ АМБУЛАНТАТА, СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ 335М2 СО ОБЈЕКТ 85М2 СО ДВЕ СПАЛНИ КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВА ,ОД ЕДНАТА СТАРАНА ЛЕПЕНКА, ИМА И ПОДРУМ, СО ИЛ.
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 35 900 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 62 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 489M2 VO TAFTALIDZE 1 0 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR 63 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione