Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan kaj Mavrovka nad restoran TIVOLI

115 000 EUR

129 000 EUR

Shitet nga: Zdravko Sot 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Се продава стан од 100 м2 кај ДТЦ МАВРОВКА втори спрат во зградата влезот до Ресторант ТИВОЛИ. Станот е многу добар, широк простор за живеење,има балкон од 20 м2, строг центар,паркинг пред самата зграда, влез со само 6 стана.
Цената на станот е 115000 евра.
Zdravko
075242327
Leaflet
Në fillim