Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STROG CENTAR LUIJ PASTER KUKA 1350m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 30 Nën 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Se prodava kuca od 1350 vo strogiot centar cena po dogovor sifra 4106 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR MAXIM GORKI 83M2 940 EUR
NOVI STANOVI KATOLICKA CRKVA  1150 evra m2 1 200 EUR
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 87m2 0 EUR
DEBAR MAALO KAJ SIMPO 86m2 EXTRA CENA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione