Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 380m2 vo Ulica Melnicka

0 EUR

Shitet nga: Vaska Dje 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava kukja vo ulica Melnicka 59b
-So kompletna dokumentacija , ima imoten list i otkupeno zemjiste
-Kukjata ima 3 sobi , kupatilo , hodnik kujna , terasa celosno renovirani krov , prozori ,el.instalacija , vodovod!!
-Kukjaata poseduva qolemo dvorno mesto , za izqradba na dukjani , nova kukja itn.
-kukjata ima i golema garaza!
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione