Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA NA MIRNA LOKACIJA SO PREKRASEN DVOR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Property One 27 Maj 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Property One
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA 0 МКД
Dukan vo Centar 400 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO GAZI BABA 13 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 70m2 vo Centar 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава ексклузивна куќа во Ракотинци на одлична, мирна локација.
Куќата е уникатна и се простира на земјиште од 1500м2 .
Дворот на куќата е совршено уреден со зеленило и летниковец, како и приватен паркинг и гаража.
Оваа пространа, уникатна куќа е на два ката со вкупна површина од 300м2 . Првиот кат е составен од голем дневен престој, 3 спални соби, терпезариски дел, 2 тоалети, кујна.
Вториот кат располага со отворено 100м2 поткровје.

ID4663H
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Leaflet
Property One
STAN VO CENTAR SO DVE SPALNI SOBI 0 МКД
Kuka vo Volkovo so dvor 65 000 ЕУР
MODERNO OPREMEN STAN VO DZEVAHIR 650 ЕУР
Se izdava stan vo Debar Maalo 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione